Program

Haftalık Ders Programı (11-16 Aralık)

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
 19:30
Burak ile Hatha  I-II
19:30
Volkan ile Yin Yoga
09:00
Burak ile Hatha I-II


19:30
Didem  ile Şivananda Yoga

13:00
Yin Yoga with Seeme (EN)


19:30
Burak ile Hatha  I-II

19:30
Burak ile ViniYoga Terapi
11:00
Burak ile Hatha  I-II


ViniYoga Terapi
hakkında bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yin Yoga: Bağ doku ile çalışan, duruşları uzun uzun hissettiğimiz meditatif bir yogadır. Yin durmak, ay ve pasifle; Yang hareket, güneş ve aktifle tanımlanır.

Hatha Yoga: Hindistan’dan çıkmış en yüksek manevi disiplin yöntemlerinden bir tanesidir. Fiziksel bir disiplin ya da pek çok insanın sandığı gibi fiziksel egzersizler bütünü değildir. Hatha Yoga öncelikli olarak bedeni ve beyni kullanarak, Raja Yoga ismini verdiğimiz yüksek bilinç seviyelerine ulaşmamızı sağlayan büyük bir bilimdir. Bu amaca pek çok farklı yöntem kullanarak ulaşabiliriz, ki Hatha yoga bunlardan bir tanesidir.

Şivananda Yoga: Şivananda Yoga Geleneksel Hatha Yoga’yı takip eder ve 12 temel asana’dan oluşur. Baş Duruşu ile başlayarak Üçgen ile sonlanır. Yoga pratiği derin gevşeme ile başlar ve derin gevşeme ile biter. Her asana arasında kısa süreli gevşemeler yer alır. Asanalar, yoga öğretisi uyarınca yaratılış sırasını takip eder.

Hatha Yoga I-II: Biraz daha dinamik akışlar ve ileri seviye duruşların varyasyon ve modifikasyonlarıyla ele alındığı yoga derslerini tanımlar. Başlangıç ve orta seviyeye, ve masa başı gibi daha durgun işlerde çalışan ve başka sporlar yapmayanlara önerilir.

 

 

Lütfen stüdyoya geliş saatinizi en erken dersten 20 dakika önce olacak şekilde yapınız. Diğer ders sürerken zil çaldığınızda kapıyı açmıyorum.

Ders programını gelmeden teyit ediniz.

Diğer detaylar hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda belirtilen tarihlerde gerçekleşmeyen dersler için üyelikleriniz uzatılacaktır. Hindistan turları hakkında bilgi almak için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Öngörülen Seyahatler:

15-26 Kasım 2017- NEPAL HİNDİSTAN: Ganj Himalayalardan doğar

6-17 Ocak 2018 – Hollanda Olda Vechte Foundation

19-26 Ocak 2018 – GÜNEY HİNDİSTAN: Lotus çiçeği

25 Şubat – 07 Mart 2018 – HİNDİSTAN: Racastan’da Holi Festivali

14-18 Mart 2018 – Lübnan

11-29 Haziran 2018- Hindistan Yoga Prayogam II