Program

 

Haftalık Ders Programı

Pazartesi 19:30

Salı 18:00

Çarşamba 19:30

Perşembe 18:00

Cuma 19:30 (Yin- Ezgi)

 


ViniYoga Terapi
hakkında bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yin Yoga: Bağ doku ile çalışan, duruşları uzun uzun hissettiğimiz meditatif bir yogadır. Yin durmak, ay ve pasifle; Yang hareket, güneş ve aktifle tanımlanır.

Hatha Yoga: Hindistan’dan çıkmış en yüksek manevi disiplin yöntemlerinden bir tanesidir. Fiziksel bir disiplin ya da pek çok insanın sandığı gibi fiziksel egzersizler bütünü değildir. Hatha Yoga öncelikli olarak bedeni ve beyni kullanarak, Raja Yoga ismini verdiğimiz yüksek bilinç seviyelerine ulaşmamızı sağlayan büyük bir bilimdir. Bu amaca pek çok farklı yöntem kullanarak ulaşabiliriz, ki Hatha yoga bunlardan bir tanesidir.

Hatha Yoga I-II: . Duruşların varyasyon ve modifikasyonlarıyla ele alındığı yoga derslerini tanımlar. Başlangıç ve orta seviyeye, ve masa başı gibi daha durgun işlerde çalışan ve başka sporlar yapmayanlara önerilir.

 

 

Lütfen stüdyoya geliş saatinizi en erken dersten 20 dakika önce olacak şekilde yapınız. Diğer ders sürerken zil çaldığınızda kapıyı açmıyorum.

Ders programını gelmeden teyit ediniz.

Diğer detaylar hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda belirtilen tarihlerde gerçekleşmeyen dersler için sınırsız üyelik hariç tüm üyeliklerinizin süresi uzatılacaktır.

Öngörülen Seyahatler:

22 Eylül 2018- 5 Ekim  Hindistan